Клиника Diamond Laser в период карантина работает в штатном режиме!
онлайн консультация
Дякую
Пробувала я, і воски, і шугарінг. Але дико боляче було, вважала за краще гоління все таки. Все пройшло вдало: дівчина доктор привітна, і зустріла, і розповіла все, і заспокоїла. Все пройшло нормально. Так як в перший раз - волоски тоді у мене були чорні такі, жорсткі, дебелі) Було відчутне поколювання. але при цьому воно було незначне. я реально стала забувати поголити пахви або "там" на місяць. Через місяць їх там невелика кількість (приблизно 10% від того, що було) і вони такі тоненькі, м'які. навіть бритва їх не завжди бере, до того тонкі. На бікіні вони взагалі тільки посередині злегка залишилися. Сказати, що це дуже дешево - нічого не сказати. Рекомендую всім клініку ДаймондЛазер, хто намучився як і я, у кого чорне волосся в найніжніших місцях, і це краси не додає (а тільки мук). Півроку в клініку - і ваша проблема буде вирішена.
„
DiamondLase
Дякуємо за відгук! Будемо раді Вас бачити в нашій клініці
Почну з того, що очікувала від лазерної епіляції меншого ефекту. Мабуть організм такий, що з першого разу подіяло так, як у інших з 2-го тільки буває. Мені цю клініку порадили знайомі - все пройшло безболісно, хоча багато хто говорить, що було боляче.Лазером я видаляла волосся вперше. Чим старше я стаю, тим більше помітне все зайве. Таким чином прийшов час скорегувати волосяний покрив, або змиритися. Після процедури почервоніння, свербіння або іншого дискомфорту я не помічала. Все пройшло добре і під час процедури і після. Через 3 тижні волосся рости майже перестали, істотно зменшилася площа волосяного покриву, а дрібні рідкісні волосинки можна порівняти з тими, що ростуть на руках. Зараз пройшло півтора місяці і все виглядає і відчувається точно також. Однак, шкіра стала м'якшою і рівніше. Однозначно буду продовжувати видаляти лазером небажані волоски і, швидше за все, на всьому тілі. У висновку скажу, що мені лазерна епіляція підходить однозначно. Можу рекомендувати цю процедуру і цю клініку. Приємно було побувати в місці, де пригощають смачним чаєм з цукерками і якісно консультують. Удвічі приємно, що обслужили швидко, без зайвих питань.
„
DiamondLase
Дякуємо за відгук! Будемо раді Вас бачити в нашій клініці
Дуже задоволена результатом
збільшити губи прийшла, як це не банально, після ринопластики))Мій ніс став менше і мені захотілося надати пухлості губ.Зробила я мало-0,5.Я чень хотіла це зробити і дуже боялася. НЕ болю, а того, що мені це може не підійти ... Мені дуже сподобалася клініка і доброзичлива зустріч персоналу. Я погодилася на процедуру і можу сказати, що це не боляче, від слова ЗОВСІМ. Вже на наступний день набряклість пройшла і в дзеркалі я бачила красиву мадам з пухкими губками))) Синяков ніяких не було, в цьому плані мені пощастило, грудочок теж немає ніяких досі. Я дуже раджу докторів з цієї клініки. Я вийшла задоволеною і найголовніше красивою !!!
„
DiamondLase
Дякуємо за відгук! Будемо раді Вас бачити в нашій клініці
Дуже вдало змінила форму носа
У підлітковому віці я почала комплексувати з приводу мого носа, мені не подобалася ця невелика горбинкою і пухкий кінчик носа. У 18 років пішла на консультацію до лікаря. Доктор, який мене оглядав і згодом взяв на операцію, був дуже уважним, все дуже докладно мені пояснив і показав в комп'ютерній програмі, радив як краще зробити і показав наочно як буде виглядати потім, що дуже цікаво. Настільки мені сподобалося те, що я побачила, що я не довго думаючи, погодилася. Операцію робили під загальним наркозом, близько 3-х годин, все розрізи були всередині, так що, зовні ніяких рубців не залишилося. Через тиждень я нарешті побачила свій новий ніс. Пів години стирчала біля дзеркала і рдовалась, результат мені дуже сподобався - спинка рівна, без горбинки, кінчик носа акуратний і узенькій.На формі носа все ж наполіг хірург і я послухалася. Після операції все досі захоплюються моїми носиком. Рідним після моєї операції не раз зверталися в цю клініку, так як вона вже перевірена мною і ми впевнені в персоналі, що результат буде якісний.
„
DiamondLase
Дякуємо за відгук! Будемо раді Вас бачити в нашій клініці
Супер результат!
У меня очень тонкая кожа на лице и я уже не впервые сталкиваюсь с проблемой купероза. В клинику я обратилась около 3х лет назад и очень благодарна, что как только у меня появляются новые сосудистые сеточки мне бесследно их удаляют!
„
DiamondLase
Спасибо за отзыв. Будем рады Вас видеть в нашей клинике
Все поля обязательны для заполнения
Мы не передаем ваши данные
третьим лицам