Diamond LaserПолитика конфиденциальности

Политика в отношении обработки персональных данных

Основна інформація

Цей договір формує норми та угоди застосування веб-сайту клініки лазерної медицини https://diamondlaser.com.ua/ (далі «Сайт»), з метою використання сайту. Договір укладається між Вами (далі «Клієнт») та клінікою лазерної косметології та пластичної хірургії «Diamond Laser» у особі ФОП Філіна Катерина Львівна (далі «Адміністрація») з метою урегулювання усіх засобів застосування Сайту, які знаходяться у керуванні та розпорядженні Адміністрації, та всіх видів послуг, що надає Адміністрація за допомогою Сайту.

Користуватися сайтом дозволяється виключно особам (Клієнтам), які погодилися з усіма вимогами даного договору.

Перед використанням Сайту Клієнт повинен ознайомитися зі змістом угоди. Він погоджується з умовами даного договора одразу ж після того, як скористається будь-якою сторінкою даного сайту. Якщо Клієнт не приймає умови угоди (частково або повністю), йому не надається статус і права Клієнта та забороняється користування Сайтом. Умови угоди поширюються на всіх користувачів Сайту.

Цей договір вважається діючим між двома сторонами, як тільки Ви приймаєте всі умови.

Ми використовуємо зібрану інформацію для:

  • надання послуг (реєстрації, оформлення послуги, здійснення послуги тощо);
  • інформування про нові акційні пропозиції, в тому числі за допомогою електроної пошти;
  • підвищення якості роботи сайту, оцінки його зручності, аналізу ефективності послуг.

Адміністрацією проводиться збір даних, автоматично переданих при відвідуванні сайту: IP-адреса, інформація про браузер, адреса сайту, з якого здійснено перехід, період часу перебування на сайті тощо.

Клініка залишає за собою право виступати відправником повідомлень акційного та інформаційного змісту Клієнту. Якщо Клієнт не має бажання бути отримувачем розсилки, він може сповістити про це клініку будь-яким чином.

Права та обов’язки Адміністрації та Клієнта

Клієнт має право знайомитися чи зберігати інформацію з сайту Клініки лише в некомерційних цілях. Клієнту Сайта заборонено розповсюджувати інформацію з Сайту в комерційних цілях. Будь-яке використання інформації з Сайту на інших інтернет ресурсах суворо забороняється. Також використання Сайту надає можливість Клієнту стати замовником послуг Адміністрації.

Якщо Клієнт вважає інформацію Сайта тією, що порушує його права, він має змогу повідомити Адміністрацію про порушення, надаючи при цьому остаточну інформацію, яка засвідчує факт правопорушення. У разі надання недостовірної інформації Клієнтом про правопорушення, Клієнт несе повну відповідальність за заподіяння збитків.

У разі розміщення Клієнтом на сайті правопорушуючої інформації, або при заподіянні інших неправомірних дій, які протирічать умовам згоди, Адміністрація може повністю або частково видалити інформацію.

Також Адміністрація має право завершити чи призупинити роботу Сайту, внести зміни в зміст Сайту повністю або частково без попереднього сповіщення Клієнта. Адміністрація має право обмежити доступ Клієнта до Сайту при виникненні технічних проблем з ціллю їх усунення.

Обмеження відповідальності

Обмежується відповідальність Сайту за тимчасові незручності, помилки або неточності друкарського характеру чи іншого змісту в матеріалах Сайту. Адміністрація зобов’язується вживати заходи для швидкого усунення незручностей з метою надання точної, правдивої та достовірної інформації.

Якщо Клієнт або гість Сайту залишає коментарі, Адміністрація Сайту не несе відповідальності за їх зміст. Адміністрація приймає попереджуючі заходи, які виключають вірогідність публікації на Сайті повідомлень, що несуть порушувальний характер нормам моралі або чинному законодавству. Адмінстарція не несе відповідальність за дії, скоєні Клієнтом щодо третіх осіб.

Адміністрація не несе відповідальність за можливі або реальні складнощі, збитки, витрати, викликані використанням або неможливістю користування Сайтом.

Адміністрація залишає за собою право вилучати інформацію, яка була розміщена Клієнтом чи третьою особою, а також проводити юридичні та технічні дії щодо запобігання використовування Сайтом осіб, які порушили вимоги Угоди.

Якщо у Клієнта виникли проблеми з користуванням Сайтом, або якщо Клієнт отримав недостовірну інформацію від третіх осіб, або інформацію образливого, неприйнятного характеру, Адміністрації Сайту просить звернутися до керівництва з метою усунення негараздів, а також з ціллю локалізувати та попередити надходження на Сайт небажаної інформації, і обмежити чи завершити зобов’язання при наданні послуг Клієнту, який навмисно порушив умови даної угоди.

З метою уникнення перерахованого вище, відповідно до висновків Адміністрації сайту, Клініка залишає за собою право вилучати розміщену на Сайті неправомірну інформацію, а також звертатись до технічних чи юридичних заходів з метою припинення доступу до Сайту Клієнтів, які каталізували проблеми у користуванні Сайту та іншими Клієнтами, що порушили вимоги договору.

Записаться на консультацию

ФИО

Телефон

Email

Мы не передаем ваши данные
третьим лицам

Спасибо! Мы обязательно с Вами свяжемся.